.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Pawel

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 8 lata temu

W salonie jest sporo markowych oprawek. Bez problemu wybrałem ładne dla siebie. Są dostępne w różnych kolorach, także można znaleźć, jakie się chce. Super salon. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie