Profil użytkownika Piechaczyk
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Cukrowa Wata Maszyna Do Waty Cukrowej, Patyki, Patyczki, Popcorn, Grille, Gniewkowo
opublikowano ponad 16 lata temu
Kupiłam od tych państwa maszynę w ubiegłym roku . polecam To co piszą o niej jest prawdą. Maszyna chodzi bez szwanku. Tylko patyczki kiepskie mają.
chatka puchatka
Patyki mają różne i w różnych cenach. Te gorsze są 2-go gatunku, to dlatego kiepskie, ale za niską cenę. Ja robię małą watę na tych 2-go gatunku i nie narzekam. Patyki 1-go gatunku są bez zarzutu, wyśmienite, długie, proste, grube, czyste, mocne patyki. Pierwszy gatunek wytrzyma nawet megawatę. Wiadomo za jakością idzie cena. Wprawny "waciarz" poradzi sobie z drugim gatunkiem i zaoszczędzi kasę na zakupie patyków. Ahoj "waciarze".