.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Piechaczyk

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 16 lata temu

Kupiłam od tych państwa maszynę w ubiegłym roku . polecam To co piszą o niej jest prawdą. Maszyna chodzi bez szwanku. Tylko patyczki kiepskie mają.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Patyki mają różne i w różnych cenach. Te gorsze są 2-go gatunku, to dlatego kiepskie, ale za niską cenę. Ja robię małą watę na tych 2-go gatunku i nie narzekam. Patyki 1-go gatunku są bez zarzutu, wyśmienite, długie, proste, grube, czyste, mocne patyki. Pierwszy gatunek wytrzyma nawet megawatę. Wiadomo za jakością idzie cena. Wprawny "waciarz" poradzi sobie z drugim gatunkiem i zaoszczędzi kasę na zakupie patyków. Ahoj "waciarze".