.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika pielgrzym1973 Gazeta.pl

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

Byłam na Kanonizacji J.P II. Biuro z Krosna zadbało o profesjonalną kadrę :Panowie kierowcy i wspaniała pod każdym względem Pani Małgosia.Ona też udostępniła pielgrzymom z Pruszkowa niesamowitych wrażeń dotyczących miejsc wraz z olbrzymią wiedzą .Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi biura, czekamy na następne pielgrzymki, na które postaramy się zabrać całe rodziny.Za wspólnie spędzony czas bardzo dziękujemy wszystkim Pracownikom biura Pielgrzymkowego w Krośnie. Wierni parafianie z Kościoła Świętego Józefa w Pruszkowie. Joanna P, Honorata i Ryszard S,Zofia i Henryk H.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie