Profil użytkownika pielgrzym1973 Gazeta.pl
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Credo Agencja Pielgrzymkowo-Turystyczna Tadeusz Szymański, Krosno
opublikowano ponad 12 lata temu
Byłam na Kanonizacji J.P II.
Biuro z Krosna zadbało o profesjonalną kadrę :Panowie kierowcy i wspaniała pod każdym względem Pani Małgosia.Ona też udostępniła pielgrzymom z Pruszkowa niesamowitych wrażeń dotyczących miejsc wraz z olbrzymią wiedzą .Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi biura, czekamy na następne pielgrzymki, na które postaramy się zabrać całe rodziny.Za wspólnie spędzony czas bardzo dziękujemy wszystkim Pracownikom biura Pielgrzymkowego w Krośnie.
Wierni parafianie z Kościoła Świętego Józefa w Pruszkowie.
Joanna P, Honorata i Ryszard S,Zofia i Henryk H.