Profil użytkownika piotr fal
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat "contenta" Gabinet Lekarski. Dukaczewska-Wójcicka, Pruszków
opublikowano ponad 6 lata temu
Brak szacunku do ludzi i chore podejście do pacjentów... Brak poczekalni , brak łazienki. Z kobietą żyjemy razem nacodzien a jedno z Nas może wirusa przenosić a drugie nie. Ginekolog "fachowiec" znający się na wszystkim. Stanowczo odradzamy wizytę w tym gabinecie. Jak nie pasują im wizyty par to niech zamkną gabinet. Oczywiście brak jakiejkolwiek informacji że tylko pacjentka może wejść do gabinetu, informacja dopiero podana na miejscu brak słów. Żebyśmy to wiedzieli to napewno byśmy nie przyjechali. Stanowczo nie polecamy!
piotr fal