.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika piotr fal

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 6 lata temu

Brak szacunku do ludzi i chore podejście do pacjentów... Brak poczekalni , brak łazienki. Z kobietą żyjemy razem nacodzien a jedno z Nas może wirusa przenosić a drugie nie. Ginekolog "fachowiec" znający się na wszystkim. Stanowczo odradzamy wizytę w tym gabinecie. Jak nie pasują im wizyty par to niech zamkną gabinet. Oczywiście brak jakiejkolwiek informacji że tylko pacjentka może wejść do gabinetu, informacja dopiero podana na miejscu brak słów. Żebyśmy to wiedzieli to napewno byśmy nie przyjechali. Stanowczo nie polecamy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie