Profil użytkownika Piotr Morzyszek
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Zakład Gospodarki Mieszkaniowej. Rejon obsługi mieszkańców nr 2, Pabianice
opublikowano ponad 2 lata temu
Witam! Ciężko przyznać jakąkolwiek gwiazdkę za totalny brak kontaktu na podany nr. telefonu. Konsekwentnie milczy cały czas. Piotr Morzyszek