Profil użytkownika Piotr Spajer
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Euro-Net Sp. Z O.o. - Siedziba Główna, Warszawa
opublikowano ponad 4 lata temu
Sytuacja z tv ... Także był to ostatni zakup z euro .Z mojego ulubionego sklepu stał się najgorszym .Telewizor przyjechał uszkodzony ,wciskali że na gwarancję i naprawę odmówiłem. Jak kupuje nowy to chce nowy produkt bez wad a nie naprawiany i czekać kolejne 2/3tygodnie , ludzie na infolinię wymigiwali się jak tylko mogli żeby nie pomoc .wkoncu złożyłem rękojmię ,przyjechał serwis, wziął telewizor i czekam na zwrot pieniędzy akcja trwa już 3 tygodnie. Dzisiaj dzwoniłem gdzie są pieniądze to stwierdzili że tv nie dostarczyłem jak powiedziałem że tv pojechał do ich serwisu i mam papier na to to pani stwierdziła że muszę dać im trochę czasu i że jeszcze z tydzień będą przelew wykonywać ale najpierw muszą się dowiedzieć gdzie telewizor . UNIKAĆ JAK OGNIA RTV EURO AGD .
Piotr Spajer