.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Piotr Walke

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

Witam. W pierwszych relacjach - była to firma podwykonawcza budowy domu firmy NOWY DOM z Katowic- pozytywnie- jednakże w dalszej części współpracy rozpoczęły się problemy. Największe to IGNORANCJA. Po wykonaniu instalacji brak kontaktu z wykonawcą. Pomimo wielu prób (sms, mail,) o próbach połączeń telefonicznych nie mówiąc - odrzucanie połączeń, brak oddzwaniania pomimo nagrań na automatycznej sekretarce. Ciągłe zwodzenie terminami. Od miesiąca brak jakiegokolwiek odzewu. Instalacja centralnego ogrzewania (a właściwie ich konfiguracja i połączenie- kocioł-kominek) nie działa zgodnie z ustaleniami i założeniami, co świadczyłoby o braku należytej wiedzy. Jako autoryzowany serwisant zestawów solarnych HEWALEX - również nie wywiązuje się z obowiązków serwisowych. Cała instalacja centralnego ogrzewania wraz z zestawem solarnym jest na gwarancji- a wykonawca nie wywiązuje się z obowiązków. Co robić.....
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie