Profil użytkownika Piotr Walke
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Zakład Budowlano- Instalacyjny i Elektromechaniki Inż. Stefan Cichoń, Katowice
opublikowano ponad 12 lata temu
Witam.
W pierwszych relacjach - była to firma podwykonawcza budowy domu firmy NOWY DOM z Katowic- pozytywnie- jednakże w dalszej części współpracy rozpoczęły się problemy. Największe to IGNORANCJA. Po wykonaniu instalacji brak kontaktu z wykonawcą. Pomimo wielu prób (sms, mail,) o próbach połączeń telefonicznych nie mówiąc - odrzucanie połączeń, brak oddzwaniania pomimo nagrań na automatycznej sekretarce. Ciągłe zwodzenie terminami. Od miesiąca brak jakiegokolwiek odzewu. Instalacja centralnego ogrzewania (a właściwie ich konfiguracja i połączenie- kocioł-kominek) nie działa zgodnie z ustaleniami i założeniami, co świadczyłoby o braku należytej wiedzy. Jako autoryzowany serwisant zestawów solarnych HEWALEX - również nie wywiązuje się z obowiązków serwisowych. Cała instalacja centralnego ogrzewania wraz z zestawem solarnym jest na gwarancji- a wykonawca nie wywiązuje się z obowiązków. Co robić.....