Profil użytkownika Piotr
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat "szczurek-Wójciak" Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami. Wójciak P., Kraków
opublikowano ponad 5 lata temu
Zarówno jako pojedyńczy właściciel jak i jako wspólnota mieszkaniowa jestem/jesteśmy zadowoleni ze świadczonych usług