Profil użytkownika Piter
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Anioła Przemysław. Autoszyby. Wymiana i Naprawa Szyb Samochodowych, Głogówek
opublikowano ponad 2 lata temu
Wymieniałem w tym warsztacie szybę i jestem bardzo zadowolony bardzo miła i fachowa obsługa polecam