Profil użytkownika Popławski
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Dom Opieki Warszawa Magnolia, Józefów
opublikowano ponad 15 lata temu
Witam
Od połowy maja moja mama przebywa w domu opieki Magnolia.
Bardzo miła rodzinna atmosfera.Czyściutko,serdeczna obsługa,smaczne posiłki.
POLECAM
Piotrek
Opinia na temat Dom Opieki Warszawa Magnolia, Józefów
opublikowano ponad 15 lata temu
Polecam dom opieki Magnolia.
Czysto,fachowa obsługa,miły serdeczny personel,smaczne posiłki
Piotrek