.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Popławski

Opinie 2

Opinie

Opinia na temat Dom Opieki Warszawa Magnolia, Józefów

opublikowano ponad 15 lata temu

Witam Od połowy maja moja mama przebywa w domu opieki Magnolia. Bardzo miła rodzinna atmosfera.Czyściutko,serdeczna obsługa,smaczne posiłki. POLECAM Piotrek
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie
Opinia na temat Dom Opieki Warszawa Magnolia, Józefów

opublikowano ponad 15 lata temu

Polecam dom opieki Magnolia. Czysto,fachowa obsługa,miły serdeczny personel,smaczne posiłki Piotrek
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie