.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika poszkodowany_dst

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 15 lata temu

Witam! Na przykładzie mojej osoby szczerze odradzam współpracę z tą firmą.Sprzedałem mieszkanie w niskiej cenie. Uzgodniłem możliwość mieszkania w tym lokalu przez kolejny rok za co policzył mi czynsz - obniżył cene zakupu za te miesiące z góry. Uzgodniliśmy -nawet przy P. notariusz, że przy wcześniejszym zwolnieniu lokalu zwróci mi za każdy miesiąc nie wykorzystany.Podpisałem prot. przekazania. Pieniążki miałem otrzymać na dniach. Dziś zmienił zamki i śmieje mi się w twarz. moj gg: 1168561
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie