Profil użytkownika poszkodowany_dst
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Rezydent. Rzeczoznawca Majątkowy. Wycena i Obrót Nieruchomościami, Strzelin
opublikowano ponad 15 lata temu
Witam! Na przykładzie mojej osoby szczerze odradzam współpracę z tą firmą.Sprzedałem mieszkanie w niskiej cenie. Uzgodniłem możliwość mieszkania w tym lokalu przez kolejny rok za co policzył mi czynsz - obniżył cene zakupu za te miesiące z góry. Uzgodniliśmy -nawet przy P. notariusz, że przy wcześniejszym zwolnieniu lokalu zwróci mi za każdy miesiąc nie wykorzystany.Podpisałem prot. przekazania. Pieniążki miałem otrzymać na dniach. Dziś zmienił zamki i śmieje mi się w twarz. moj gg: 1168561