Profil użytkownika Pozdrawiam i polecam
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Stomatologia Dr Stefan Sobaniec dentysta Białystok centrum, Białystok
opublikowano ponad 5 lata temu
Pan Stefan S.jest najlepszym lekarzem dentystą, z pośród wszystkich moich dotychczasowych dentystów. Jest to godny polecenia specjalista. Poza tym atmosfera panująca w gabinecie jest zdecydowanie na plus.