.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Pozdrawiam i polecam

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Pan Stefan S.jest najlepszym lekarzem dentystą, z pośród wszystkich moich dotychczasowych dentystów. Jest to godny polecenia specjalista. Poza tym atmosfera panująca w gabinecie jest zdecydowanie na plus.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie