Profil użytkownika Przemek Soboń
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kwiaciarnia Kwiaty i więcej Urszula Walewska, Kraków
opublikowano ponad 4 lata temu
Niezwykłe miejsce i przesympatyczna i fachowa obsługa. Gorąco polecam
| Opinie | 1 |
opublikowano ponad 4 lata temu