Profil użytkownika Przemysław Nowacki
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Bernacki Wojciech. Przychodnia Weterynaryjna, Wrocław
opublikowano ponad 7 lata temu
Polecam każdemu kto ma chore zwierzątko naprawdę ludzie z dobrym sercem byłem tam z kotkiem który miał złamaną łapkę I podchodzą do tego bardzo sympatycznie jaki na recepcji tak I u lekarza naprawdę ludzie z dobrym sercem miłość do zwierząt od nich aż pachnie polecam jeszcze raz
Przemysław Nowacki