.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Przemysław Nowacki

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam każdemu kto ma chore zwierzątko naprawdę ludzie z dobrym sercem byłem tam z kotkiem który miał złamaną łapkę I podchodzą do tego bardzo sympatycznie jaki na recepcji tak I u lekarza naprawdę ludzie z dobrym sercem miłość do zwierząt od nich aż pachnie polecam jeszcze raz
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie