Profil użytkownika Puch
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Kulik, Władysławowo
opublikowano ponad 14 lata temu
Chciałabym broniącym się samodzielnie osobom z trójmiasta polecić Panią Mecenas Magdalenę Kulik. Myślałam, że dam radę sama się obronić ale niestety mąż miał prawnika i wszystko złośliwie przeciągał w sprawie. Było mi już naprawdę ciężko. Dzięki Pani Magdalenie moja sprawa rozwodowa w końcu się zakończyła. Jest rzeczowa, kompetentna, zdyscyplinowana i skuteczna. Interesowała się moją sprawą przez cały czas jej trwania i zapłaciłam 1/3 ceny obowiązującej w trójmieście. Naprawdę jest godna polecenia