Profil użytkownika PUMBA X
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Michalik Anna, lek. wet. Lecznica dla zwierząt, Goczałkowice-Zdrój
opublikowano ponad 7 lata temu
Źle, bardzo źle. Przyjechałem między 11.30a 12.00 dzwoniłem kilka razy do drzwi nikt nie otworzył i było zamknięte. Na szczęście mojemu zwierzakowi nie było nic strasznego.
PUMBA X