.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika PUMBA X

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Michalik Anna, lek. wet. Lecznica dla zwierząt, Goczałkowice-Zdrój

opublikowano ponad 7 lata temu

Źle, bardzo źle. Przyjechałem między 11.30a 12.00 dzwoniłem kilka razy do drzwi nikt nie otworzył i było zamknięte. Na szczęście mojemu zwierzakowi nie było nic strasznego.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie