.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika putelbergier

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 13 lata temu

Najlepszy stomatolog z jakim się spotkałam od 20 lat,skromny zakład ale duży profesjonalizm,ceny porównywalne do innych gabinetów.Tutaj nie robi się nic na byle jak i płać
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie