.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Różycki Czesław

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

jestem byłym pracownikiem firmy ADLER.Praktyki jakie stosuje właśćiciel,wobec większości zatrudnionych z grupami o niepełnosprawności ,ludzi bardzo chorych są okropne.Chrońcie się prze tą firmą jeśli nie chccie być niewolnikami p.Szarejki
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie