Profil użytkownika Różycki Czesław
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Adler - Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia - Szarejko r., Gorzów Wielkopolski
opublikowano ponad 14 lata temu
jestem byłym pracownikiem firmy ADLER.Praktyki jakie stosuje właśćiciel,wobec większości zatrudnionych z grupami o niepełnosprawności ,ludzi bardzo chorych są okropne.Chrońcie się prze tą firmą jeśli nie chccie być niewolnikami p.Szarejki