Profil użytkownika Rada Mieszkańców
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat GT GROUP Mieszkaniowa Sp. z o.o., Lublin
opublikowano ponad 4 lata temu
Zarządca narzucony przez dewelopera TBV. Bardzo słaby kontakt, teren wokół bloku zaniedbany, usterki nie są naprawiane lub po bardzo długim czasie naprawiane są w sposób niechlujny. Bardzo oporne egzekwowanie usterek na deweloperze, które ciągnie się miesiącami. Umowa o administrowanie sporządzona tak, że przez 5 lat nie da się jej wypowiedzieć.
Rada Mieszkańców