.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Rafal Ostrowski

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Trafiłem do Pana Doktora z polecenia, jak dużo osób bałem się tam pójść przez złe wspomnienia u innych dentystów. Jednak po miłej rozmowie z doktorem i opracowanym planie leczenia podjąłem się leczenia właśnie u Pana Doktora S. Nigdy w życiu nie miałem uczucia, że moge się zrelaksować, a nawet usypiać jak stomatolog leczy moje zęby. Naprawde serdecznie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie