Profil użytkownika Robert R
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Główka Tomasz, lek. wet. Przychodnia weterynaryjna, Kielce
opublikowano ponad 7 lata temu
Witam. Po zabiegu piesek przeżył kilka dni w męczarniach. Późniejsze leczenie kosztowało kilkaset złotych z tragicznym skutkiem dla pieska. Nie jest to moje pierwsze takie doświadczenie z tą "lecznicą". Zdecydowanie NIE POLECAM!
Robert R