.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika RODAK Polak

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa, Głuchołazy

opublikowano ponad 4 lata temu

obsługa nie miła ,opryskliwa wciskająca kit ludziom za koszty ogrzewania.,,ma pan za wysoki rachunek bo często pan wietrzy,, Naliczenie 300% za ogrzewanie uważają za coś normalnego kto nie walczy ten płaci.Straszenie że naliczą dodatkowe koszty za ponowne sprawdzenie pomiernika.Potrafią ubliżyć po wyjściu z pomieszczenia usłyszałem: co za idiota,, Prezes nie zareagował na moją skargę tylko poinformował mnie że mogę założyć sprawę.Żenada panie ,,prezesie,, tylko prezesie czego. My was utrzymujemy i to wy macie nam usługiwać. Do wszystkich którym naliczono po 300% więcej za ogrzewanie : piszcie skargi nie dajcie się obłupić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie