.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Rogal

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat F, ŁOOOO

opublikowano ponad 14 lata temu

Ostrzegam wszystkich, ceny bardzo wygórowane, a usługi to po prostu tragedia. Cała robota do poprawki (ale już przez inną firmę...)! Panowie nie mają pojęcia o niczym, idą po najmniejszej linii oporu. Atmosfera współpracy też BARDZO nieprzyjemna. Ostrzegam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
F Firma

widać jak konkurencja łapie się tak poniżających praktyk że aż się śmiać chce .pozdrawiamy.