Profil użytkownika Rogal
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat F, ŁOOOO
opublikowano ponad 14 lata temu
Ostrzegam wszystkich, ceny bardzo wygórowane, a usługi to po prostu tragedia.
Cała robota do poprawki (ale już przez inną firmę...)! Panowie nie mają pojęcia o niczym, idą po najmniejszej linii oporu. Atmosfera współpracy też BARDZO nieprzyjemna. Ostrzegam!
F Firma
widać jak konkurencja łapie się tak poniżających praktyk że aż się śmiać chce .pozdrawiamy.