Profil użytkownika roland glawer
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gabinet Weterynaryjny Perełka Małgorzata Rojewska, Łódź
opublikowano ponad 3 lata temu
Super.przyhodnia.mili.lekarze.z.sercem.zlotym.dla.pieskuw.dla.wlascicieli.szgoda.ze.moznacza.dAC.tylko.5.gwiązek.dale.bym.wiecej.buziaki.od.rorka.aZuni.olubią.alekarza.glawer.i.od.roland.glawer