Profil użytkownika Ruda Kitka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Sidorowicz I., lek. med. okulista. Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska. Gabinet, Świebodzin
opublikowano ponad 5 lata temu
Jestem pacjentką doktora od paru lat. Kiedy pierwszy raz trafiłam do niego, przez przypadek,
potrzebowałam natychmiastowej pomocy, miałam zaburzenia pola widzenia, przyjął mnie bez żadnego problemu, mimo, że był już ubrany w płaszcz i wybierał się do domu. Wpuścił mnie do gabinetu i zbadał. Był bardzo rzeczowy, wszystko mi wytłumaczył. Odpowiedział na każde pytanie w taki sposób, abym go zrozumiała. Gdy byłam w ciąży i ponownie miałam epizod z zaburzeniem pola widzenia, udzielił mi pomocy błyskawicznie. Dzięki jego diagnozie uzyskałam pomoc w szpitalu w ZG. Gdy miałam uraz oka także mnie przyjął i pomógł bez żadnego problemu. Ufam mu jako okuliscie i z całego serca polecam. Dobry specjalista. Wszystko wytłumaczy i odpowiada na zadane pytania.
Ruda Kitka