Profil użytkownika Ruda Wilczyca
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Bratek. Kwiaciarnia Poczta Kwiatowa Przemyśl, Przemyśl
opublikowano ponad 8 lata temu
Firma z bardzo dobrym kontaktem, sprosta nawet najwybredniejszym wymaganiom ;) Godzina dostawy idealnie jak na zamówieniu. Miła obsługa ;)
Ruda Wilczyca