Profil użytkownika rudyrydz kila
| Opinie | 3 |
Opinie
Opinia na temat Ośrodek Badań Psychologicznych Kierowców Operatorów Żywiec Kaszowska Anna Pleśniak Paweł, Żywiec
opublikowano ponad 10 lata temu
Polecam.Nie traci się czasu na czekanie.Bez rejestracji można podjechać i na miejscu wszystko załatwić. Tak powinno wszędzie wyglądać
Opinia na temat Ośrodek Badań Psychologicznych Kierowców Operatorów Żywiec Kaszowska Anna Pleśniak Paweł, Żywiec
Opinia na temat Ośrodek Badań Psychologicznych Kierowców Operatorów Żywiec Kaszowska Anna Pleśniak Paweł, Żywiec
opublikowano ponad 10 lata temu
Bardzo miła atmosfera, dwóch psychologów także bardzo sprawnie.
rudyrydz kila