.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Ryszard Drabik

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Gabinet Weterynaryjny "mokry Nosek", Warszawa

opublikowano ponad 5 lata temu

Srogo drogo. Marża na dodatkach np. karmy ponad 100%. Nie informują o spodziewanych kosztach zabiegów i potem jest ciężkie zaskoczenie. Merytorycznie Ok.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Gabinet Weterynaryjny "mokry Nosek" Firma

Trudno jest nam się ustosunkować do takiej opinii, nigdy nie było u nas w gabinecie takiej osoby, ani na wizycie ze zwierzakiem, ani przy zakupie karmy/suplementów. Zawszę gdy klient pyta o koszty to jest poinformowany o przybliżonej kwocie. Co do karmy to są sprzedawane w normalnych cenach z normalną marżą. Pozdrawiamy, MokryNosek.

Gabinet Weterynaryjny "mokry Nosek" Firma

Trudno jest nam się ustosunkować do takiej opinii, nigdy nie było u nas w gabinecie takiej osoby, ani na wizycie ze zwierzakiem, ani przy zakupie karmy/suplementów. Zawszę gdy klient pyta o koszty to jest poinformowany o przybliżonej kwocie. Co do karmy to są sprzedawane w normalnych cenach z normalną marżą. Pozdrawiamy, MokryNosek.