Profil użytkownika Ryszard Drabik
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gabinet Weterynaryjny "mokry Nosek", Warszawa
opublikowano ponad 5 lata temu
Srogo drogo. Marża na dodatkach np. karmy ponad 100%. Nie informują o spodziewanych kosztach zabiegów i potem jest ciężkie zaskoczenie. Merytorycznie Ok.
Gabinet Weterynaryjny "mokry Nosek" Firma
Gabinet Weterynaryjny "mokry Nosek" Firma
więcej niż 6 miesięcy temu
Trudno jest nam się ustosunkować do takiej opinii, nigdy nie było u nas w gabinecie takiej osoby, ani na wizycie ze zwierzakiem, ani przy zakupie karmy/suplementów. Zawszę gdy klient pyta o koszty to jest poinformowany o przybliżonej kwocie. Co do karmy to są sprzedawane w normalnych cenach z normalną marżą. Pozdrawiamy, MokryNosek.
Ryszard Drabik
Trudno jest nam się ustosunkować do takiej opinii, nigdy nie było u nas w gabinecie takiej osoby, ani na wizycie ze zwierzakiem, ani przy zakupie karmy/suplementów. Zawszę gdy klient pyta o koszty to jest poinformowany o przybliżonej kwocie. Co do karmy to są sprzedawane w normalnych cenach z normalną marżą. Pozdrawiamy, MokryNosek.