Profil użytkownika Rzeczowa
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Bros spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Poznań
opublikowano ponad 12 lata temu
Pracowałam przez rok na produkcji, zespół sympatyczny, sama praca bywała monotonna, ale płatna całkiem nieźle i zawsze na czas.