Profil użytkownika Sabina Sabina
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Wiesław Franas Specjalista Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, Warszawa
opublikowano ponad 4 lata temu
12.05 br miałam wizytę proktologiczną u doktora Wiesława Franas w przychodni Życie w Nowym Dworze Mazowieckim. Skierowanie do proktologa dostałam od lekarza internisty. Wizyta została opóźniona o 30min to po pierwsze. Po drugie :zostałam bardzo niemiłe potraktowana przez doktora. Opowiedziałam o wszystkich objawach, o tym co mnie niepokoi, na co doktor powiedział że on tym się nie zajmuje i muszę leczyć się u internisty,ale łaskę robiąc zgodził się mnie zbadać. Niestety do badania nie doszło ponieważ doktor zaczął na mnie krzyczeć iż nie mogę prawidłowo położyć się na kuszetce.Jakim prawem doktor tak rozmiawia z pacjentami? Musiałam się ubrać i z płaczem wyjść z gabinetu. Trzymać się z dala od takich ludzi. NIE POLECAM
Sabina Sabina