Profil użytkownika Samanta Gotto
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat LEXBRIDGE Groński Adwokaci i Radcowie Prawni sp.k., Wrocław
opublikowano ponad 5 lata temu
Jestem bardzo zadowolona z współpracy z tą kancelarią. Pomogła nam odzyskać odszkodowanie z ubezpieczenia domu. Dom spłonął a ubezpieczyciel za wszelka cenę chciał nam wmówić, że to nasza wina. Sprawa trafiła do sądu i dzięli Lexbridge wygraliśmy ją.
Samanta Gotto