.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Sandrra

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

Zaczynając powiem, że mój problem z zębami zaczął się jakiś rok temu. Do doktora Grzegorza Łęckiego trafiłam pod koniec zeszłego roku i nie żałuje. Co prawda każdy prywatny specjalista kosztuję ale po doświadczeniu nie uważam by ceny odbiegały od innych gabinetów. Wszystko bardzo fajnie rzeczowo wyjaśnione, a co najważniejsze mam już spokój. Dla wymagających ;)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie