Profil użytkownika Sandrra
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Ars-Dent Poradnia Stomatologiczna Maria i Krzysztof Łęccy, Częstochowa
opublikowano ponad 12 lata temu
Zaczynając powiem, że mój problem z zębami zaczął się jakiś rok temu. Do doktora Grzegorza Łęckiego trafiłam pod koniec zeszłego roku i nie żałuje. Co prawda każdy prywatny specjalista kosztuję ale po doświadczeniu nie uważam by ceny odbiegały od innych gabinetów. Wszystko bardzo fajnie rzeczowo wyjaśnione, a co najważniejsze mam już spokój. Dla wymagających ;)
Sandrra