.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Sara Radłowska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Kochani omijajcie szerokim łukiem to miejsce właściciel to oszust nie chciał pokazać faktur za części bez konsultacji wyjął wtryski za co liczył sobie 450 zł a na koniec odbierałam auto w asyście policji !!!! Odradzam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

W odpowiedzi na negatywną opinię Pani Sary R. Nakreślę jak wyglądała sytuacja : 450zł - na tą kwotę została wystawiona FV za wymontowanie/zamontowanie wtrysków i za naprawę gwintów w pompie wtryskowej. Wtryski były sprawdzane i naprawiane przez Klienta tj. Panią Sarę i Pana Łukasza w innym zakładzie, po czym przywiezione do mnie i okazuje się, że albo były źle naprawione, albo przyczyna leży gdzie indziej tylko, że Ci państwo nie mieli pieniędzy na dalszą naprawę pojazdu. Samochód został odebrany w asyście policji, ponieważ Pani Sara nie chciała zapłacić rachunku i samochód nie jest Jej własnością, a Pana Łukasza. Reasumując nie wiem w jakim celu został napisany ten komentarz, ale to jest oszczerstwo.