Profil użytkownika Sasza Masza
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc, Wrocław
opublikowano ponad 4 lata temu
Bardzo sympatyczna a jednocześnie profesjonalna obsługa! Można liczyć na pomoc i poradę Pani Notariusz jeśli chodzi o poprawną formę aktu. Wielka zaleta to super lokalizacja i brak problemu z zaparkowaniem. Szczerze polecam!
Sasza Masza