.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Sasza Masza

Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo sympatyczna a jednocześnie profesjonalna obsługa! Można liczyć na pomoc i poradę Pani Notariusz jeśli chodzi o poprawną formę aktu. Wielka zaleta to super lokalizacja i brak problemu z zaparkowaniem. Szczerze polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie