Profil użytkownika sebus
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Auto-Gabi. Mechanika pojazdowa. Szustak Grażyna, Wałbrzych
opublikowano ponad 11 lata temu
Wymiana oleju była błyskawiczna. Jestem zadowolonym klientem serwisu i stąd moja pozytywna ocena. Obsługa jest tu bardzo profesjonalna.