.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika sienkiewicz

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

Kupiłem buty reeboka w Elku na ulicy Wojska Polskiego 26 wGalerii Centrum po okolo miesiaca w lewym bucie na zgieciu zaczeło pekac wiec je zareklamowałem dzisiaj 21.02.2014 reklamacja została odrzucona stwierdzili oni iz reklamowane uszkodzenia to naturalne zmiany uzytkowe smiechu warte zeby to była skóra to tylko by sie pomarszczyło na zgieciach a nie popekalo buty kosztowały 230 zł naturalnie popekały chore nipolecam tego sklepu ale i tak tej sprawy niezostawie bede walczył
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

No tak buty od nich nadają się jedynie do trumny - nie powinno się w nich chodzić - wiem coś o tym