Profil użytkownika sienkiewicz
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat DALLAS Sklep Odzieżowy-Jeans Izabela Szybowska, Wyszków
opublikowano ponad 12 lata temu
Kupiłem buty reeboka w Elku na ulicy Wojska Polskiego 26 wGalerii Centrum po okolo miesiaca w lewym bucie na zgieciu zaczeło pekac wiec je zareklamowałem dzisiaj 21.02.2014 reklamacja została odrzucona stwierdzili oni iz reklamowane uszkodzenia to naturalne zmiany uzytkowe smiechu warte zeby to była skóra to tylko by sie pomarszczyło na zgieciach a nie popekalo buty kosztowały 230 zł naturalnie popekały chore nipolecam tego sklepu ale i tak tej sprawy niezostawie bede walczył
No tak buty od nich nadają się jedynie do trumny - nie powinno się w nich chodzić - wiem coś o tym