Profil użytkownika Sigur?ur Aron Árnason
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat ELŻBIETA SAWICKA-GARBAREK GABINET PSYCHOLOGICZNY, Mosina
opublikowano ponad 7 lata temu
Pani psycholog sprawia wrażenie osoby bardzo zgorzkniałej, która nie kontroluje swoich emocji i agresywnie zachowuje sie w stosunku do mnie. Nie interesuje ją to co mówię i przerywa zawsze moja wypowiedz. Panią psycholog nie interesuje również sytuacja mojej córki ani jej sytuacja rodzinna a tylko chęć obrazania mnie. Uwazam , że jest osobą niekompetentną i wedlug mojej opinii z brakiem doswiadczenia w takich sytuacjach. Ponadto nie dostałem od psychologa żadnych poleceń podczas trzech sesji ani informacji jak polepszyć stosunki z dzieckiem. Pani psycholog skupiała się wyłącznie na tym jak mnie obrażać. Uwazam , ze ta kobieta jest złym psychologiem, który tylko i wyłacznie potrafi zniszczyc komus zycie.
Sigur?ur Aron Árnason