.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika siudak

Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 16 lata temu

Napisze wam ze jak przejmowala firme pani inzynier TO WSZYSCY ZGODNYM GLOSEM MOWILI BANKRUT nie wielu wierzylo w oplacalnosc tej uslugi (DZIEKUJE MAM PRACE I 100 m2 APARTAMENTU DO SPLATY)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 16 lata temu

Jestem samoukiem mam ta wygode ze pracuje dla lacz budu w domu zeby udowodnic ze jestem wartosciowym pracownikiem pracuje 10=12 godz na dobe na poczatku bylo trudno ale teraz to liczy sie ze PRACUJE
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie