Profil użytkownika siudak
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Łączbud. Sp. Z O.o. Zakład Instalatorstwa i Teletechniki, Rzeszów
opublikowano ponad 16 lata temu
Napisze wam ze jak przejmowala firme pani inzynier TO WSZYSCY ZGODNYM GLOSEM MOWILI BANKRUT nie wielu wierzylo w oplacalnosc tej uslugi (DZIEKUJE MAM PRACE
I 100 m2 APARTAMENTU DO SPLATY)
Opinia na temat Łączbud. Sp. Z O.o. Zakład Instalatorstwa i Teletechniki, Rzeszów
opublikowano ponad 16 lata temu
Jestem samoukiem mam ta wygode
ze pracuje dla lacz budu w domu zeby udowodnic ze jestem wartosciowym pracownikiem pracuje 10=12 godz na dobe
na poczatku bylo trudno ale teraz to liczy sie ze PRACUJE