.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Sośnicka

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

OSTRZEGAM WSZYSTKIE WSPOLNOTY PRZD PODPISANIEM UMOWY Z ADMINISTRATOREM. NIEZGODNIE Z UMOWA ZAWIERAJA ANEKSY DO UMOW DOTYCZACYCH USŁUG KTÓRE NIGDY NIE BYLY WYKONYWANE. NIEPRZESTRZEGAJA PLANU GOSPODARCZEGO, WYKONUJA CZYNNOSCI BEZ AKCEPTACJI ZARZADU ITD. W RAZIE PYTAN PROSZE O MAILA NA [email protected]
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Zgadzam sie z opiniami poprzednikow -zatrudniaja firmy, ktore wykonuja uslugi niezamawiane przez wlascicieli mieszkan a co wiecel nie sa potrzebne.Chyba na zasadzie "znajomy krolika" otworzyl firme i musi cos zarobic!

Pozostałość po komunistycznej wojskowej "mieszkaniówce"!