.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Sobczak1

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Stomadex Gabinety Stomatologiczne s.c., Poznań

opublikowano ponad 14 lata temu

ten pan od listopada, czyli od 6 miesięcy nie potrafi zrobic protezy, co chwile się łamie albo dół albo góra, oczywiście robi doskonałe wrażenie ale za tym nic nie idzie, kiedy będzie ta proteza funkcjonować? nie wiem, nie mam już na to siły ale jak się zapłaciło to cóż...odradzam szczerze, żaden profesjonalista, ostrzegam!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

nie rozumiem ludzi. czasami sa przypadki ciezkie. ktore sa zwiazane nie tylko z lekarzem, ale tez jest technik i pacjent. jesli proteza sie zlamala to odrazu wina lekarza?. ja widze w tym lekarzu mistrza. owszem jest u nich drogo ale polecam

ten pan jest mistrzem

miałam problem z protezą, poszedłem do doktora, i bez nerwow zrobił mi jeszcze raz bez kasy, bardzo mnie przeprosił za kłopot. więc bądżmy uczciwi, doktor jest profesjonalista i bardzi dyspozycyjny

poszłam na przegląd zębów, trafiłam na dr Eljamala i... okazało się że do wymiany są wszystkie dotychczasowe plomby, praktycznie wszystkie korony i co tam jeszcze by się dało! dodam że od lat leczę zęby prywatnie w renomowanych klinikach i nigdy nie spotkałam się z takim podejściem i naciągactwem;zalecam innym dużą ostrożność

może by Pan zrozumiał ludzi gdyby zapłacił Pan 15 tys zł za nowoczesną, niezawodną protezę??doskonałą...i w wykonaniu tak świetnego specjalisty!