Profil użytkownika Sobczak1
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Stomadex Gabinety Stomatologiczne s.c., Poznań
opublikowano ponad 14 lata temu
ten pan od listopada, czyli od 6 miesięcy nie potrafi zrobic protezy, co chwile się łamie albo dół albo góra, oczywiście robi doskonałe wrażenie ale za tym nic nie idzie, kiedy będzie ta proteza funkcjonować? nie wiem, nie mam już na to siły ale jak się zapłaciło to cóż...odradzam szczerze, żaden profesjonalista, ostrzegam!!
rogowski
amar
annamo
więcej niż 6 miesięcy temu
poszłam na przegląd zębów, trafiłam na dr Eljamala i... okazało się że do wymiany są wszystkie dotychczasowe plomby, praktycznie wszystkie korony i co tam jeszcze by się dało! dodam że od lat leczę zęby prywatnie w renomowanych klinikach i nigdy nie spotkałam się z takim podejściem i naciągactwem;zalecam innym dużą ostrożność
nie rozumiem ludzi. czasami sa przypadki ciezkie. ktore sa zwiazane nie tylko z lekarzem, ale tez jest technik i pacjent. jesli proteza sie zlamala to odrazu wina lekarza?. ja widze w tym lekarzu mistrza. owszem jest u nich drogo ale polecam