Profil użytkownika Stanger
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Stan-Rem. Remonty i Wystrój Wnętrz, Piekary Śląskie
opublikowano ponad 14 lata temu
Podzielam zdanie poprzednika. Ta firma TO OSZUŚCI. Za wykonaną usługę pobrali pieniądze, nie wystawili żadnego rachunku, na reklamację nieodpowiadają. Jerzy Stanger to oszust i bezczelny typ. Nie wierzcie w żadne jego słowo. OSZUST JAKICH MAŁO!!!