.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Stanger

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Stan-Rem. Remonty i Wystrój Wnętrz, Piekary Śląskie

opublikowano ponad 14 lata temu

Podzielam zdanie poprzednika. Ta firma TO OSZUŚCI. Za wykonaną usługę pobrali pieniądze, nie wystawili żadnego rachunku, na reklamację nieodpowiadają. Jerzy Stanger to oszust i bezczelny typ. Nie wierzcie w żadne jego słowo. OSZUST JAKICH MAŁO!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie