Profil użytkownika Stanisław Szczepanek
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gaśnica. Naprawa, legalizacja gaśnic. Sprzęt ppoż., Koszalin
opublikowano ponad 11 lata temu
Właściciel starej dobrej szkoły, sprawdził dokładnie moją gaśnicę samochodową, stwierdził, że nabój jest za mały, wymienił go i za to wszystko wziął tylko 5 zł! Polecam bez zastrzeżeń!
Stanisław Szczepanek