.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Stanisław Szczepanek

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 11 lata temu

Właściciel starej dobrej szkoły, sprawdził dokładnie moją gaśnicę samochodową, stwierdził, że nabój jest za mały, wymienił go i za to wszystko wziął tylko 5 zł! Polecam bez zastrzeżeń!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie