.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika staryturysta

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 13 lata temu

Zdecydowanie odradzam. Wyjątkowo niesympatyczne miejsce, traktowanie turysty jak w państwowym ośrodku w latach PRL. Stosunek do klienta płacącego za pobyt pozostawia wiele do życzenia.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie