Profil użytkownika staryturysta
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Czarnecki Przemysław. Ośrodek Rekreacyjno - Sportowy, Rogoźno
opublikowano ponad 13 lata temu
Zdecydowanie odradzam. Wyjątkowo niesympatyczne miejsce, traktowanie turysty jak w państwowym ośrodku w latach PRL. Stosunek do klienta płacącego za pobyt pozostawia wiele do życzenia.