.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Stefania Grajczak

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 6 lata temu

Byłam w Salonie po raz pierwszy i zapewne nie ostatni. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, a jakość swiadczonych usług doskonała. Cięcie i koloryzacja dokładnie takie jak miały być. Miła i przyjemna atmosfera. Jestem bardzo usatysfakcjonowana z fryzury. Dziękuję za metamorfozę. 100% satysfakcji. Polecam z całego serca. Kasia jesteś mega! Pozdrawiam serdecznie Stefania G. ,, Najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci" Philip Kotlet.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie