Profil użytkownika Stefania Grajczak
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Ćwiertniak Katarzyna Usługi Fryzjerskie, Poznań
opublikowano ponad 6 lata temu
Byłam w Salonie po raz pierwszy i zapewne nie ostatni. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, a jakość swiadczonych usług doskonała. Cięcie i koloryzacja dokładnie takie jak miały być. Miła i przyjemna atmosfera. Jestem bardzo usatysfakcjonowana z fryzury. Dziękuję za metamorfozę. 100% satysfakcji. Polecam z całego serca. Kasia jesteś mega! Pozdrawiam serdecznie Stefania G. ,, Najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci" Philip Kotlet.
Stefania Grajczak