.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika stemplewski

Opinie 1

Opinie

Prawda o firmie ERG-Dachy - Łódź, Kopernika 15/17 UWAGA! MOBBING! Każdy w swojej pracy spotkał się z mobbingiem prawda? istnieją dwa rodzaje mobbingu pierwszy rodzaj to taki że mobberem jest osoba złośliwa upierdliwa z dużymi problemami natury osobistej czyli idiota który wyładowuje swoje frustracje na innych pracownikach w pracy zachowuje się typowo jak taka małpa ze świata zwierząt. Drugi rodzaj mobbingu celowy i zamierzony po to by wymusić zmianę przez pracodawce polityki zatrudnienia w celu uzyskania konkretnych korzyści majątkowych. tak było kiedy trafiłem do firmy ERG-Dachy - Łódź, Kopernika 15/17. Kiedy w pierwszy dzień przyszedłem do pracy na wstępie jeden z pracowników a był to Wojtek pseudonim łysy który pracuje w tej firmie od wielu lat. Wojtek powiedział mi na wstępie Że firma ERG jest chujowa mało tu płacą i abym wypierdalał z tego zakładu bo mnie tu nie chce i zagroził że jak tego nie zrobię to będę miał przejebane na robocie tak dostane w kość i prędzej czy luźniej i tak zrezygnuje i tak było. Pracowałem z Wojtkiem brygadzistą i markiem dekarzem który był podwładnym Wojtka. Kiedy byliśmy na robocie to Wojtek kazał mi podczas pracy wnosić po drabinie a następnie znosić papę do pokrycia dachu i niektóre narzędzia po kilka razy dziennie czyniąc prace syzyfową wyśmiewając się ze mnie że mi ciężko robił to po to by mnie zmęczyć zniechęcić Poza tym kazał czyścić zielone zacieki tak zwany mech który powstał na skutek opadów deszczu na fragmencie dachu którego mieliśmy nie robić ubliżając wulgarnie przy tym i złośliwie dogadując razem z markiem między innymi pytał czy chcę spróbować męskiej miłości i.t.p. Rozmawiałem o tym z pracownikami ERG którzy pracowali w innych brygadach okazało się że miedzy innymi Wojtek i Marek stosują mobbing na świeżych pracownikach firmy ERG dlatego że nie podoba się im postępowanie prezesa firmy ERG na którego mówią dziadek. Nie podoba im się to że prezes zatrudnia świeżych pracowników którzy pracują za 8/h obniżając koszty zatrudnienia. Doprowadza to do tego że prezes każe podpisywać starym pracownikom którzy mają stawki sprzed kryzysu oświadczenia że zgadzają się na obniżenie obecnej stawki o złotówkę lub 2 złote z 14 PLN/h do stawki 12 PLN/h Dlatego że jest ktoś kto wykona tę prace taniej Ich zdaniem pracownik który nie podpisze takiego oświadczenia jest narażony na zwolnienie bo na miejsce tego co pracuje za 14/h można zatrudnić dwóch którzy zrobią więcej niż jeden. Wiec w firmie ERG chodzi o to że DEKARZE PILNUJĄ SWOICH MIEJSC PRACY! i pozbywają się świeżo przyjętych osób do pracy Chcą powstrzymać prezesa w ten sposób by nie obniżał im pensji. lub ich nie pozwalniał gdyż twierdzą że pracownik z niską stawką stanowi dla nich zagrożenie W firmie ERG utworzyła się szajka złożona ze starych pracowników która nie dopuszcza nowych pracowników do pracy stosując mobbing Prezes firmy ERG do tej pory nie wie co się dzieje w jego firmie a ludzie się zwalniają z pracy lub porzucają notorycznie prace. Ja zwolniłem się z ERG bo byłem w bandycki sposób szantażowany przez Michała który był pracownikiem ERG i przyjeżdżał ze Zgierza do pracy oplem vectra Michał powiedział że jak nie zwolnię się z firmy ERG to dostane wpierdol od niego i jego kumpli że mnie złapią i zatłuką i będę miał poprzebijane opony w pojeździe którym dojeżdżałem do pracy. po tym zdarzeniu zwolniłem się. UWAŻAJCIE NA ERG bo szkoda czasu na prace w tej firmie chyba że ktoś szuka pracy na chwile. Mariusz S
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie