Profil użytkownika stemplewski
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat ERG-Dachy. Pokrycia dachowe, materiały. Wykonawstwo, Łódź
opublikowano ponad 14 lata temu
Prawda o firmie ERG-Dachy - Łódź, Kopernika 15/17 UWAGA! MOBBING!
Każdy w swojej pracy spotkał się z mobbingiem prawda?
istnieją dwa rodzaje mobbingu pierwszy rodzaj to taki że
mobberem jest osoba złośliwa upierdliwa z dużymi problemami
natury osobistej czyli idiota który wyładowuje swoje frustracje
na innych pracownikach w pracy zachowuje się typowo jak
taka małpa ze świata zwierząt. Drugi rodzaj mobbingu celowy i
zamierzony po to by wymusić zmianę przez pracodawce
polityki zatrudnienia w celu uzyskania konkretnych korzyści
majątkowych. tak było kiedy trafiłem do firmy
ERG-Dachy - Łódź, Kopernika 15/17. Kiedy w pierwszy dzień
przyszedłem do pracy na wstępie jeden z pracowników
a był to Wojtek pseudonim łysy który pracuje w tej firmie od wielu lat.
Wojtek powiedział mi na wstępie
Że firma ERG jest chujowa mało tu płacą i abym wypierdalał
z tego zakładu bo mnie tu nie chce i zagroził że jak tego nie zrobię
to będę miał przejebane na robocie tak dostane w kość
i prędzej czy luźniej i tak zrezygnuje i tak było. Pracowałem
z Wojtkiem brygadzistą i markiem dekarzem który był
podwładnym Wojtka. Kiedy byliśmy na robocie to Wojtek
kazał mi podczas pracy wnosić po drabinie a następnie
znosić papę do pokrycia dachu i niektóre narzędzia
po kilka razy dziennie czyniąc prace syzyfową
wyśmiewając się ze mnie że mi ciężko robił to po to
by mnie zmęczyć zniechęcić Poza tym kazał czyścić
zielone zacieki tak zwany mech który powstał na skutek opadów deszczu
na fragmencie dachu którego mieliśmy nie robić
ubliżając wulgarnie przy tym i złośliwie dogadując razem z markiem
między innymi pytał czy chcę spróbować męskiej miłości i.t.p.
Rozmawiałem o tym z pracownikami ERG
którzy pracowali w innych brygadach okazało się że miedzy innymi
Wojtek i Marek stosują mobbing na świeżych pracownikach
firmy ERG dlatego że nie podoba się im postępowanie
prezesa firmy ERG na którego mówią dziadek. Nie podoba
im się to że prezes zatrudnia świeżych pracowników
którzy pracują za 8/h obniżając koszty zatrudnienia.
Doprowadza to do tego że prezes każe podpisywać
starym pracownikom którzy mają stawki sprzed kryzysu
oświadczenia że zgadzają się na obniżenie obecnej stawki
o złotówkę lub 2 złote z 14 PLN/h do stawki 12 PLN/h
Dlatego że jest ktoś kto wykona tę prace taniej
Ich zdaniem pracownik który nie podpisze takiego
oświadczenia jest narażony na zwolnienie bo na miejsce
tego co pracuje za 14/h można zatrudnić dwóch którzy
zrobią więcej niż jeden. Wiec w firmie ERG chodzi o to że
DEKARZE PILNUJĄ SWOICH MIEJSC PRACY!
i pozbywają się świeżo przyjętych osób do pracy
Chcą powstrzymać prezesa w ten sposób by nie obniżał im pensji.
lub ich nie pozwalniał gdyż twierdzą że pracownik z niską stawką
stanowi dla nich zagrożenie
W firmie ERG utworzyła się szajka złożona ze starych pracowników
która nie dopuszcza nowych pracowników do pracy stosując mobbing
Prezes firmy ERG do tej pory nie wie
co się dzieje w jego firmie a ludzie się zwalniają
z pracy lub porzucają notorycznie prace.
Ja zwolniłem się z ERG bo byłem w bandycki sposób szantażowany przez Michała
który był pracownikiem ERG i przyjeżdżał ze Zgierza do pracy oplem vectra
Michał powiedział że jak nie zwolnię się z firmy ERG
to dostane wpierdol od niego i jego kumpli że mnie złapią i zatłuką
i będę miał poprzebijane opony
w pojeździe którym dojeżdżałem do pracy. po tym zdarzeniu zwolniłem się.
UWAŻAJCIE NA ERG bo szkoda czasu
na prace w tej firmie chyba że ktoś szuka pracy na chwile.
Mariusz S