.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika STNatalia

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Stomadex Gabinety Stomatologiczne s.c., Poznań

opublikowano ponad 14 lata temu

Jest to najlepszy dentysta z jakim miałam do czynienia. Jestem w ciąży i pojawił się stan zapalny. Z wielkim bólem przyleciałam, żeby wyrywać siódemkę. Pan doktor zaproponował próbę wyleczenia pod mikroskopem, zgodziłam się. Doktor męczył się z kanałem 2 h, okazało się, że podczas wcześniejszego leczenia kanału jakiś niedouczony dentysta przebił mi zęba i stworzył się torbiel. Niestety ząb był do usunięcia. Pan doktor po wyrwaniu pokazał mi torbiel. Podziwiam jego zapał i profesjonalizm. Nie chciał iść na łatwiznę ale podjął się leczenia zęba. Najlepsze jest to, że byłam wcześniej w Helpie 24 na Głogowskiej, otworzyli zęba ale nie mógł wyczyścić kanału, nie mógł zrobić zdjęcia bo ciąża więc 50zł i do widzenia. Nie wiem dlaczego im zapłaciłam. Po co otwiera ząb jak nie ma sprzętu. Mało tego zadzwoniłam później do niego czy nie wyrwie mi go, powiedział że chce zaświadczenie od ginekologa. Tylko jak ja miałam mu dać zaświadczenie skoro jeszcze nie miałam ginekologa, który widziałby ciąże. Tylko testy wykazywały ciążę (4 tydz), na dodatek była to sobota. Szkoda gadać! Dlatego uważam, że doktor Alaa jest odważny i jest profesjonalistą. Nie chciał żadnych zaświadczeń, ponieważ wie że jest świetnym lekarzem. Najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia:)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie