Profil użytkownika Syl Via
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Bumed Sklep Rehabilitacyjny i Medyczny, Tomice
opublikowano ponad 4 lata temu
Oszuści- po 3 tygodniowym opóźnieniu wysyłki odstapilam od umowy - wysłali smsa że pieniądze zwrócą A inhalator dostanę w ramach rekompensaty- przysłali- owszem ale nie ten inhalator co zamawiałam i o wiele tańszy A pieniędzy do tej pory nie odzyskałam pomimo zapewnień że sprawa zostanie rozwiązana...