Profil użytkownika Sylwia Banach
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Grego Bus - Przewóz osób do Niemiec, Holandii oraz Belgii, Lublin
opublikowano ponad 9 lata temu
Porażka !!!! Nie polecam !!! Rezerwacja potwierdzona,a kierowcy nie było... szef jeszcze sie przyznaję że to nie pierwszy taki wybryk kierowcy... to po co go tam trzymasz... jedna wielka paranoja ta cała firma !!! Z nimi raczej do celu nie dojedziesz !! NIE POLECAM !!!
Sylwia Banach