.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Sylwia Banach

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 9 lata temu

Porażka !!!! Nie polecam !!! Rezerwacja potwierdzona,a kierowcy nie było... szef jeszcze sie przyznaję że to nie pierwszy taki wybryk kierowcy... to po co go tam trzymasz... jedna wielka paranoja ta cała firma !!! Z nimi raczej do celu nie dojedziesz !! NIE POLECAM !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie