Profil użytkownika Sylwia Toniczyn
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Vizago - Klinika Plastyki Powiek i Medycyny Estetycznej, Gdańsk
opublikowano ponad 4 lata temu
Szczerze polecam doktor Annę, na pierwszy rzut oka widać, że to osoba z bogatym doświadczonym, pamięta każdą uwagę pacjenta. Nawet, kiedy on sam nie jest do końca zdecydowany, doktor potrafi nakierować go na właściwy tor. Jednak przy tym, nigdy nie przekracza granicy pacjent-lekarz, charakteryzuje ją ogromny profesjonalizm.