Profil użytkownika Sylwia
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Palich Hanna, Psychoterapeuta, Psycholog. Gabinet, Przemyśl
opublikowano ponad 5 lata temu
Wspaniała, profesjonalna, empatyczna, ciepła... I żadne słowa nie oddają tego, jak cudownym jest terapeutą i człowiekiem ❤️ Mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że zawdzięczam jej życie... Zabrała mnie znad przepaści, przywróciła chęć życia i nadała na nowo sens. Wdzięczność po wsze czasy 💕